Úvod > Co chcete dělat? > Ajurvédské Lázně Sedmihorky

Ajurvédské Lázně Sedmihorky

Lázně a wellness
Historický areál přírodního léčení v Lázních Sedmihorky v Českém ráji byl založen v roce 1841. Nyní zde byly opět zahájeny lázeňské aktivity a to na základě zdravého života podle ajurvédy. Areál nabízí další služby pro kongresy, konference, školení a letní školy.
Lázně Sedmihorky jsou komplex rozkládající se na pozemku o rozloze cca 10 hektarů a zahrnující historické budovy Zámeček a Pramen se 175 lůžky, kulturním sálem, jídelním sálem, čajovnou, cukrárnou, restaurací, 100 parkovacími místy a WiFi po celém areálu.

Specializují se zde na psychosomatické problémy. Aktivní a pasivní péče o srdce, játra, ledviny, prostatu, plíce, trávicí systém, páteř a klouby. Nabízíme profesionální služby v oblasti ajruvédy, jógy, pránajámy, pančakarmy, fyzioterapie, bylinné kosmetiky apod.

Lázně Sedmihorky mají dvě základní budovy pro ubytování. Zámeček Sedmihorky je určen pro lázeňský pobyt. Zámeček má 23 pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek. Tato kapacita je vyhrazena pro klienty, kteří mají objednané služby pančakarmy a také pro ty, kteří si objednají balíčkovou službu. Budova Hotelu Pramen je modernější a obsahuje 45 lůžek. V této budově budou ubytování přednostně turisté, kteří přijeli do Českého ráje.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Turnov, Český ráj
Apartmán Sedmihorské léto

Apartmán Sedmihorské léto

Karlovice, Český ráj
Vinný sklípek v Českém ráji

Vinný sklípek v Českém ráji

Mírová pod Kozákovem, Český ráj