!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Adventure Golf v Jihlavě
Letní sporty

Adventure Golf v Jihlavě

Jihlava se od června pyšní dalším golfovým hřištěm. Tentokrát se však jedná o Adventure Golf, který se nachází v Havlíčkově ulici poblíž centra města.
Adventure golf je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem - ale především rodinnou zábavou, která má své kořeny v Severní Americe. Adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a mini golfem a jedná se v podstatě o klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah.

Hřiště tvoří celkem 18 jamek, které jsou očíslovány pořadovými čísly. Při hře je třeba dodržovat pořadí jednotlivých jamek. Ty jsou propojeny kamennými chodníčky, které vás dovedou vždy k následující jamce v pořadí. Adventure Golf lze hrát buď jednotlivě nebo ve skupinkách. Maximální doporučený počet jedné skupiny jsou 4 hráči. Cílem hry je dopravit míček ze základního umístění do jamky na co nejmenší počet úderů. Zvítězí hráč, který má nejmenší součet úderů na všech jamkách.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 8. 2020