Úvod > Co chcete dělat? > Adventure golf v Českém Dubu
Duha nad hrištem
"> Duha nad hrištem "> Adventure golf hrište "> Adventure golf hrište "> Adventure golf hrište "> Turnaj ala Strýcek Pompo "> Turnaj ala Strýcek Pompo
Přidat foto
Letní sporty

Adventure golf v Českém Dubu

Adventure golf v Českém Dubu je miniaturní golfové hřiště na kterém si zahraje opravdu každý. Podobá se principem hry minigolfu. Potřebujete pouze chuť pro hru a o zbytek se postará ochotný personál na recepci.

Adventure golf je nenáročná hra pro všechny věkové kategorie. Jedná se o zmenšené golfové hřiště se všemi jeho náležitostmi jako jsou vodní překážky, hranice hřiště apod. Můžete si pouze zahrát na počet ran, kterými se dostanete do jamky. A nebo se i naučit něco z golfových pravidel. 

Na recepci obdržíte (v ceně celodenní vstupenky) míček do hry na památku, zapůjčí vám zde hůl a vybaví score kartou k zápisu výsledků. Pokud se budete chtít občerstvit, přímo v areálu je restaurace. Pro rozptýlení dětí slouží venkovní dětské hřiště.

V areálu Ještěd v Českém Dubu si můžete také zahrát opravdový golf na 6jamkové akademii pro veřejnost, využít cvičné plochy pro putting (hra na jamku), chipping (přihrávky na jamkoviště), hru z bunkeru (překážka z písku) nebo vyzkoušet driving range (cvičný prostor pro odpalování míčků za cenu 30 Kč/30 míčků). A pokud se vám zde zalíbí, můžete přespat v penzionu s jedno, dvou i třílůžkovými pokoji.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace Golf Ještěd

Penzion a restaurace Golf Ještěd

Český Dub, Liberecký kraj
Chalupa 33 – kvalitní ubytování v Hořeních Pasekách

Chalupa 33 – kvalitní ubytování v Hořeních Pasekách

Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj
Treehouse pod Ještědem

Treehouse pod Ještědem

Proseč pod Ještědem, Liberecký kraj
Resort Slunce

Resort Slunce

Osečná, Liberecký kraj