Úvod > Co chcete dělat? > Farma Tuček - jízda na koních

Farma Tuček - jízda na koních

Letní sporty
Ekologická farma Tuček v Adršpachu nabízí ježdění na koních, vodění dětí, výcvik na jízárně, pro zkušenější jezdce možnost vyjížděk do nádherné přírody Teplicko-Adršpašských skal. Nebo vás zajímá, jaké to je být farmářem? Tak si to přijeďte k nám zkusit. Adršpach nejsou jen skály, ale i koně!
Ekologická farma Tuček hospodaří v nádherné lokalitě Adršpašských skal. Kromě koní chová i černobílé ovečky plemene Suffolk. Pro zájemce nabízí možnost ježdění na teplokrevných koních.

Jste začátečník a toužíte vidět alespoň jednou svět z koňského hřbetu? Tak využijte možnosti se nechat povodit. Chcete se naučit základům jezdectví? Pak využijte naší nabídky jezdeckého výcviku na jízdárně, při nepříznivém počasí lze využít i naší halu. Kromě všeobecných základů jezdectví vám můžeme nabídnout i specializovaný drezurní výcvik. Nebo už jezdit umíte a chcete se vydat na vyjížďku do okolní nádherné přírody? I to vám můžeme nabídnout.

Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost si vyzkoušet, jak se žije na farmě. Adršpach je ideální místo k aktivnímu odpočinku.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 9. 2019
15.11.
IX. Podzimní festival

IX. Podzimní festival

Rtyně v Podkrkonoší, Královéhradecko
18.12.
31.12.
Hrady Trutnovska - Zámky Trutnovska - Chalupy Trutnovska

Hrady Trutnovska - Zámky Trutnovska - Chalupy Trutnovska

Trutnov, Krkonoše a Podkrkonoší
6.11.
7.11.
6. Broumovské diskuse

6. Broumovské diskuse

Broumov, Královéhradecko
26.10.
Ukliďme Úpu 2019

Ukliďme Úpu 2019

Česká Skalice, Královéhradecko

Ubytování a restaurace v okolí