Úvod > Co chcete dělat? > Farma Tuček - jízda na koních

Farma Tuček - jízda na koních

Letní sporty
Ekologická farma Tuček v Adršpachu nabízí ježdění na koních, vodění dětí, výcvik na jízárně, pro zkušenější jezdce možnost vyjížděk do nádherné přírody Teplicko-Adršpašských skal. Nebo vás zajímá, jaké to je být farmářem? Tak si to přijeďte k nám zkusit. Adršpach nejsou jen skály, ale i koně!
Ekologická farma Tuček hospodaří v nádherné lokalitě Adršpašských skal. Kromě koní chová i černobílé ovečky plemene Suffolk. Pro zájemce nabízí možnost ježdění na teplokrevných koních.

Jste začátečník a toužíte vidět alespoň jednou svět z koňského hřbetu? Tak využijte možnosti se nechat povodit. Chcete se naučit základům jezdectví? Pak využijte naší nabídky jezdeckého výcviku na jízdárně, při nepříznivém počasí lze využít i naší halu. Kromě všeobecných základů jezdectví vám můžeme nabídnout i specializovaný drezurní výcvik. Nebo už jezdit umíte a chcete se vydat na vyjížďku do okolní nádherné přírody? I to vám můžeme nabídnout.

Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost si vyzkoušet, jak se žije na farmě. Adršpach je ideální místo k aktivnímu odpočinku.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí