!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Farma Tuček - jízda na koních
Letní sporty

Farma Tuček - jízda na koních

Ekologická farma Tuček v Adršpachu nabízí ježdění na koních, vodění dětí, výcvik na jízárně, pro zkušenější jezdce možnost vyjížděk do nádherné přírody Teplicko-Adršpašských skal. Nebo vás zajímá, jaké to je být farmářem? Tak si to přijeďte k nám zkusit. Adršpach nejsou jen skály, ale i koně!
Ekologická farma Tuček hospodaří v nádherné lokalitě Adršpašských skal. Kromě koní chová i černobílé ovečky plemene Suffolk. Pro zájemce nabízí možnost ježdění na teplokrevných koních.

Jste začátečník a toužíte vidět alespoň jednou svět z koňského hřbetu? Tak využijte možnosti se nechat povodit. Chcete se naučit základům jezdectví? Pak využijte naší nabídky jezdeckého výcviku na jízdárně, při nepříznivém počasí lze využít i naší halu. Kromě všeobecných základů jezdectví vám můžeme nabídnout i specializovaný drezurní výcvik. Nebo už jezdit umíte a chcete se vydat na vyjížďku do okolní nádherné přírody? I to vám můžeme nabídnout.

Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost si vyzkoušet, jak se žije na farmě. Adršpach je ideální místo k aktivnímu odpočinku.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 9. 2019
1.9.
31.10.
Výstava módy 20. století

Výstava módy 20. století

Adršpach, Královéhradecko
25.12.
31.12.
Vánoční prohlídky tvrze Stachelberg

Vánoční prohlídky tvrze Stachelberg

Žacléř, Krkonoše a Podkrkonoší
18.12.
31.12.
Hrady Trutnovska - Zámky Trutnovska - Chalupy Trutnovska

Hrady Trutnovska - Zámky Trutnovska - Chalupy Trutnovska

Trutnov, Krkonoše a Podkrkonoší
10.12.
12.12.
Vánoční trhy Trutnov 2020

Vánoční trhy Trutnov 2020

Trutnov, Krkonoše a Podkrkonoší

Ubytování a restaurace v okolí