!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > A co takhle dětský tábor na ranči? Vítá vás Táboranč!
A co takhle dětský tábor na ranči? Vítá vás Táboranč!
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

A co takhle dětský tábor na ranči? Vítá vás Táboranč!

Koně, zvířátka a stará řemesla na České Sibiři.
Celoroční dětský tábor s koníky, zvířátky a řemesly našich prababiček. Tradičně na Ranči Sluníčko na České Sibiři (Benešovsko). Vhodný pro děti, kterým vyhovuje menší kolektiv a dávají přednost zábavné spolupráci před adrenalinovou soutěživostí, i pro děti, které dosud na táboře nebyly.

Táborančeři si upečou staročeský chléb, podojí kozu, vyrobí domácí sýr, jogurt a čokoládu, ochutnají jedlý trávník, obsednou koňský hřbet po indiánsku bez sedla, zastřílí si z luku, hodí si oštěpem, tomahavkem i nožem, vyrobí ochranný šperk, předvedou vlastní loutkové představení a mnoho jiného, více na našich www stránkách či na uvedeném telefonu.

1 běh velikonoční (5denní), 5 běhů letních (10-11denní), 1 běh podzimní (5denní), 1 běh silvestrovský (7denní). Max. 28 dětí (2 skupiny, každou skupinu vede zkušený vedoucí s praktikantem a táborovou babičkou), spaní ve vytápěných srubech, strava 5x denně (na přání vegetariánská).
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Zámek Sedlec Prčice

Zámek Sedlec Prčice

Sedlec, Střední Čechy
Penzion Janov u Sedlčan

Penzion Janov u Sedlčan

Sedlčany, Jižní Čechy