!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > 4pokoje Brno – kavárna, bistro, bar i noční podnik
Gurmánská turistika

4pokoje Brno – kavárna, bistro, bar i noční podnik

Podnik 4pokoje v sobě spojuje čtyři typy zařízení – kavárnu, bistro, bar a noční podnik. Ráno si můžete vychutnat prostředí kavárny, přes oběd si zajít na "meníčko".
brněnským legendárním podnikům, jako je Bar, který neexistuje a Super Panda Circus se připojují i 4pokoje stejných provozovatelů. Nachází se ve Vachově ulici a v každou denní dobu zde naleznete jinak zaměřené zařízení – ráno tu funguje kavárna, přes oběd příjemné bistro s obědovým menu, večer čeká na příchozí koktejlový bar a v noci dojde i na noční podnik.
 
Mění se nejen intenzita a barva osvětlení, ale také jídelní lístek, a to hned devětkrát. 4pokoje mají 22hodinovou otevírací dobu. Zvláštností jsou i ceny, které se u jídla i nápojů mění podle denní doby.

Další specialitou je vynikající domácí limonáda „Zázračná“. Mezi zvláštní příchutě se řadí například perníková, ibišková nebo maté. Z jídla zkuste některý z vynikajících sendvičů, domácí hotdog, polévku, nebo domácí termix.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Eggo Truck Brno

Eggo Truck Brno

Brno, Jižní Morava
Rotor bar v Brně

Rotor bar v Brně

Brno, Jižní Morava