Úvod > Co chcete dělat? > RS Relaxa – 15 outdoorových specialit na jednom místě
Letní sporty

RS Relaxa – 15 outdoorových specialit na jednom místě

Chcete si vyzkoušet outdoorové aktivity sestavené do jedinečného programu? Rekreační středisko Relaxa – lyžování, snowkiting, vlastní lanové centrum, lezecké stěny, paintball, lukostřelba, bungeetrampolína a mnoho dalších atrakcí.
Skvěle vybavené, nově zrekonstruované v krásné přírodě. Celoroční nabídka ubytování s programem i bez programu, pro školy, firmy, rodiny, individuální turistiku. Letní a lyžařské tábory.

Prožitek - Inspiraci pro firemní filozofii jsme čerpali v zahraničí, kde lidé napříč všemi věkovými skupinami stále více projevují zájem o aktivní prožití volného času a vzdělávání. Toto jsou dva základní trendy, tak symbolické pro vyspělý svět. A tyto trendy se již objevují i u nás a budou sílit. Lidé chtějí za své peníze něco prožít a zjistili, že nejlepší odpočinek je aktivní odpočinek.

Komplexnost - I když můžete samozřejmě využít jen části našich služeb, vždy v naší nabídce najdete produkty, které vám zážitkový či jakýkoliv jiný pobyt zajišťují komplexně, tj. od rána do pozdních večerních hodin.

Přidaná hodnota – Prostřednictvím zážitku se každý člověk skvěle učí. A my se snažíme, abyste se toho u nás naučili co nejvíce, poznali nové sporty, zážitky a přátele.

Pohoda – Všichni naši instruktoři dělají tuto práci především proto, že je baví. Největší odměnou je pro ně spokojený klient a pohodová atmosféra. Aktivní odpočinek je zároveň nejlepším odpočinkem.

Profesionalita a bezpečnost - STAN je jedna z mála organizací, která se této práci věnuje profesionálně a kontinuálně. Má nejširší tým kmenových zaměstnanců, vlastní systém vzdělávání nových instruktorů a vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost jejich práce.

Provozovatel

STAN - Special Team for Adventure in Nature

RS Březová
675 25 Rokytnice nad Rokytnou
Tel.:
+420 568 422 983
Tel.:
+420 554 211 406
Email:
info@istan.cz
Email:
relaxa@istan.cz
WWW:
www.istan.cz
GPS:
49,183800 15,772400
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Scholzův mlýn

Scholzův mlýn

České Petrovice, Pardubický kraj
Rodinné Včelařství Špaček

Rodinné Včelařství Špaček

Cidlina, Kraj Vysočina