!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > RS Relaxa - 15 outdoorových specialit na jednom místě
Letní sporty

RS Relaxa - 15 outdoorových specialit na jednom místě

Chcete si vyzkoušet outdoorové aktivity sestavené do jedinečného programu? Rekreační středisko Relaxa – lyžování, snowkiting, vlastní lanové centrum, lezecké stěny, paintball, lukostřelba, bungeetrampolína a mnoho dalších atrakcí.
Skvěle vybavené, nově zrekonstruované v krásné přírodě. Celoroční nabídka ubytování s programem i bez programu, pro školy, firmy, rodiny, individuální turistiku. Letní a lyžařské tábory.

Prožitek - Inspiraci pro firemní filozofii jsme čerpali v zahraničí, kde lidé napříč všemi věkovými skupinami stále více projevují zájem o aktivní prožití volného času a vzdělávání. Toto jsou dva základní trendy, tak symbolické pro vyspělý svět. A tyto trendy se již objevují i u nás a budou sílit. Lidé chtějí za své peníze něco prožít a zjistili, že nejlepší odpočinek je aktivní odpočinek.

Komplexnost - I když můžete samozřejmě využít jen části našich služeb, vždy v naší nabídce najdete produkty, které vám zážitkový či jakýkoliv jiný pobyt zajišťují komplexně, tj. od rána do pozdních večerních hodin.

Přidaná hodnota - Prostřednictvím zážitku se každý člověk skvěle učí. A my se snažíme, abyste se toho u nás naučili co nejvíce, poznali nové sporty, zážitky a přátele.

Pohoda - Všichni naši instruktoři dělají tuto práci především proto, že je baví. Největší odměnou je pro ně spokojený klient a pohodová atmosféra. Aktivní odpočinek je zároveň nejlepším odpočinkem.

Profesionalita a bezpečnost - STAN je jedna z mála organizací, která se této práci věnuje profesionálně a kontinuálně. Má nejširší tým kmenových zaměstnanců, vlastní systém vzdělávání nových instruktorů a vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost jejich práce.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020
5.6.
6.6.
Den plný dobrodružství a adrenalinu pro rodiny

Den plný dobrodružství a adrenalinu pro rodiny

Rokytnice nad Rokytnou, Vysočina
30.7.
31.7.
Polanka Fest 2021

Polanka Fest 2021

Třebíč, Vysočina
27.10.
Beatles ve fraku

Beatles ve fraku

Třebíč, Vysočina