Úvod > Co chcete dělat? > 100% eskymování s CKO Harfa a půjčovna vodáckého vybavení
100% eskymování s CKO Harfa a půjčovna vodáckého vybavení
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

100% eskymování s CKO Harfa a půjčovna vodáckého vybavení

Letní sporty
Eskymování se můžete naučit v centru Prahy. Nácvik eskymáckého obratu v teploučku v bazénu. Akce pro všechny, kteří nemohou bez vody žít!

Eskymák neboli nácvik eskymáckého obratu byl kdysi otázkou přežití. Dříve bylo zvládnutí obratu z každého úhlu nutností, neb se lovec mohl snadno stát obětí. Dnes eskymujeme pro radost a spíše proto, že "krysy" neradi lovíme.  Krysa je slangový výraz pro nedobrovolné opuštění kajaku.

V zimě eskymujeme v centru Prahy, v teplém bazénu, kousek od metra a tramvaje. V teplotně příznivějším období pak na umělých slalomových kanálech.

K zapůjčení pro vás máme vše, co budete potřebovat. Eskymujeme na kajacích značky FLUID a BIG DOG.  Informace o termínech a reference naleznete na uvedených webových stránkách. Celoroční půjčovna vodáckého vybavení. Kajaky, kánoe, rafty, neopreny, pádla. Půjčovnu Vodácké centrum Harfa najdete pár metrů od metra Vltavská, za Benzinou v Argentinské. Výborná dostupnost MHD. (1, 3, 5, 25) Autem zaparkujete přímo u našeho vchodu. Vodáckou výbavu vám také rádi přivezeme. Na vodě jsme v pohodě!

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019