Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Gurmánská turistika
Dopřejte si staročeské speciality ve zbirožské zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních pokrmů. Každé pondělí se tu konají také středověké hostiny s programem.
Ve zbirožské zámecké krčmě si můžete vychutnat pohár dobrého vínka či žejdlík pivního moku a samozřejmě originální pokrmy podávané na keramickém nádobí. Skutečnou chloubou zámecké krčmy je prostorná gotická hodovní síň. Obsluhovat vás bude dobově oděný personál a středověkem laděný interiér vás určitě nadchne. Ke specialitám místní kuchyně patří například kachní prsíčka naložená v kouřové soli, vínem ochucená cibulačka, hřbet mladého býčka s kukuřičným klasem pecínkem chleba a několika druhy omáček, biftečky na lávovém kameni či divočák s kaší nanlesních houbách.

Každé pondělí se v krčmě od 19 hodin koná středověká hostina s programem. Zámek si můžete projít při speciální večerní prohlídce od 18 hodin a v zámecké krčmě na vás potom bude čekat kulinářský zážitek – za doprovodu kejklířů, muzikantů, šermířů a tanečnic okusíte atmosféru středověku a ochutnáte dobové pokrmy.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
30.3.
31.10.
Cesta za pokladem v zámeckém parku Hořovice

Cesta za pokladem v zámeckém parku Hořovice

Hořovice, Střední Čechy
21.6.
29.9.
Skvosty lidové architektury Plzeňského kraje

Skvosty lidové architektury Plzeňského kraje

Rokycany, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí