Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chalupa El Dorado

Chalupa El Dorado

Letní sporty
Chcete prožít pravou westernovou dovolenou? Spát v tee-pee a zažít westernovou show? Neváhejte a přijeďte do Černic u Chanovic, kde na vás čeká dobrodružství a zábava.

Westernová chalupa El Dorado se nachází v malebné a klidné obci Černice nedaleko Horažďovic. Pro hosty je zde připraveno mnoho venkovních aktivit. Chvíle odpočinku je nejlepší strávit v houpacích sítích nebo na zastřešené terase na houpací lavici. Parné dny si hosté nejvíce užijí koupáním v bazénu, který jim nabídne příjemné osvěžení. Skvělé útočiště před sluncem poskytne také venkovní altán.

V El Doradu nabízíme i kuriózní zážitek, a to spaní v tee-pee - krásném prostorném stanu, který využívali v dřívějších dobách indiáni k bydlení. Tee-pee se nachází na prostorném pozemku patřící k objektu. El Dorado díky své poloze nabízí hostům další skvělé využití letních i zimních aktivit.

Milovníci přírody se mohou vydat na procházky do krásné šumavské přírody nebo využít značené cyklostezky. Kulturu a historii naleznou hosté např. v Klatovech, Strakonicích nebo Horažďovicích. V nedalekých Chanovicích se nachází skanzen lidové architektury, který je jediný v Plzeňském kraji a návštěvníci zde mohou obdovovat krásná roubená stavení, která byla zachráněna před zbořením. Velkým lákadlem jsou také pošumavské hrady Rabí, Velhartice, Klenová, Strakonický hrad nebo vodní hrad Švihov. V zimních měsících nabízí okolní krajina skvělé podmínky pro běžkaření, sáňkování a lyžování. Pokud si budou hosté chtít ještě více zpříjemnit pobyt mohou si objednat pravou westernovou show. V nedalekém ranči Ládví se zájemci mohou projíždět na koních.

Možnost romantického posezení na rozlehlém pozemku u objektu ve western ové hospodě, kde si načepujete sami pivo (za poplatek).

Chalupa El dorado má kapacitu 12 lůžek a 2 přistýlky. V objektu se nachází dvoulůžkový, čtyřlůžkový a šestilůžkový pokoj vybavený policemi, nočními stolky a skříněmi. V chalupě jsou také dvě velké plně vybavené kuchyně nabízející posezení, dále je zde jeden plně vybavený kuchyňský kout, který je umístěn v obytné místnosti s dvoulůžkem. V objektu je jedna koupelna se sprchovým koutem a WC a dva samostatné sprchové kouty a dva samostatné WC. Hosté mohou také využívat dětskou postýlku, přenosný gril a zahradní nábytek.

Kapacita celého objektu (včetně teepee) je 20 osob.  

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2019
20.4.
31.12.
Šaty ze šatníku kněžny Káči

Šaty ze šatníku kněžny Káči

Sušice, Šumava
6.5.
29.9.
Výstava Na plný plyn

Výstava Na plný plyn

Sušice, Šumava
1.8.
31.10.
Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Zdeněk Burian - Malíř ztraceného času

Žihobce, Šumava
14.9.
9.11.
Podzimní výlovy u Strakonic

Podzimní výlovy u Strakonic

Strakonice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí