Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness Centrum Radlice

Wellness Centrum Radlice

Životní styl
Pohodová sportovní atmosféra na vás čeká ve Wellness Centru Radlice v Praze. Na své si zde přijde každý, kdo vyznává wellness a chce být fit. Vyzkoušet můžete aerobic, pilate, kryokomoru vacu, fitness nebo Solar studio.
  • Aerobic - k dispozici jsou pro vás 3 nové klimatizované aerobní sály, které disponují špičkovou audio sestavou doplněnou o kamerový systém, který přenáší obraz cvičitele.
  • Pilates studio - je zaměřeno na odstraňování a prevenci bolesti zad a krční páteře. Cvičení, které vás učí žít v souladu se svým tělem, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. K dispozici jsou speciální pilates REFORMERY Mve židličky i klasické hodiny na podložkách.
  • Pro zvýšení vaší imunity je tu Kryokomora - zlepšuje imunitní systém, urychluje rehabilitaci, napomáhá při redukci váhy a v boji s celulitidou. Urychluje hojení a je ideálním doplňkem sportovního tréninku.
  • Vacu Studio - specializované studio zaměřeno na formování postavy a odstraňování celulitidy. Je to především efektivní spojení aktivního pohybu a pasivní zdravotně regenerační části, které dělá Vacu studio v Radlicích jedinečné v konkurenci podobně orientovaných zařízení.
  • Solar studio - tři nová solária od společnosti Mega Sun sledují trendy doby a směřují k celistvému zážitku životní pohody se vším co dělá dobře tělu i duchu. Solária disponují systémem šetrného a bezpečného opalování CPI, který zaručuje maximální výkon, ale zároveň je šetrný k vašemu zdraví.
  • Fitness Station - fitness centrum vybavené od společnosti Technogym, disponující systémem měření kondice VO2max.

V areálu SK Motorlet můžete využít také krytý, 25 metrů dlouhý bazén. V letní sezoně je k dispozici zahrada a nerezový venkovní bazének 13x7m s chrličem a masážním roštem. V ceně vstupu do bazénu je také sauna a odpočívárna.

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 7. 2019
12.7.
31.8.
Hudební festival České hrady CZ 2019

Hudební festival České hrady CZ 2019

Praha 5, Praha
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí