Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Radějov - užijte si vinobraní na Slovácku

Hotel Radějov - užijte si vinobraní na Slovácku

Gurmánská turistika
Poznejte kraj, kde se vinařská tradice dědí z otců na syny a kde je folklór skutečnou součástí života. Využijte služeb Hotelu Radějov a navštivte s námi proslulé vinné sklípky v Petrově.
Hotel Radějov se nachází v tiché lokalitě údolí Radějovky nad přehradní nádrží Lučina, v srdci Moravského Slovácka, proslulém tradiční pohostinností, folklórem, stále živými lidovými tradicemi a především dobrým vínem.

Areál rekreačního zařízení Hotel Radějov se skládá ze dvou budov, Hotel Radějov a Dependance Letka, Kongresového sálu, parkoviště, sportovišť a dalších ploch pro váš odpočinek. Součástí restaurace Letka je letní zahrádka, vedle které je dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a pískovištěm.

V těsné blízkosti restaurace je i minigolfové hřiště s jednadvaceti drahami. A kdo nerad běhá, může zkusit i ruské kuželky. Za hotelem je travnaté fotbalové hřiště, na kterém se v sezónu odehrávají pravidelná utkání hostů proti našemu personálu. Plocha se dá využít i na další sportovní aktivity, jako například petanque nebo bedminton. Vyznavači volejbalu, nohejbalu, tenisu či soft-tenisu se mohou věnovat své zálibě na asfaltovém hřišti, kde jsou vyznačeny rozměry jednotlivých hracích ploch. A kdo si rád posedí jen tak u ohně, s přírodou za zády, může využít otevřeného ohniště v zadní části areálu.

Hotel nabízí možnost návštěvy proslulých vinných sklípků v Petrově. Okoštujte, co za poklady se skrývá ve starých sudech a demižónech pod stoletými kamennými klenbami. Lahodný zvuk cimbálové muziky, písničky veselé i zadumané, tak jako zdejší kraj Slovácka. Nechte prodchnout zdejší atmosférou všechny smysly a ochutnejte i místní speciality, domácí klobásy, moravské uzené, lahodný sýr a k tomu jiskrnné vínko. Podlehněte té atmosféře lidové tvořivosti obyčejných prostých lidí, prosluněné podzimním sluncem. Program, který vám nabízíme, je určen pro organizované kolektivy. Minimální počet účastníků je 30 osob.

Každý program je možno přizpůsobit vašim specifickým požadavkům. Záleží jen na vaší představivosti a možnostech. Pro hosty z větší vzdálenosti doporučujeme přesun spojit s návštěvou zajímavé památky na cestě (hrady, zámky, zologické zahrady, apod.).
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 8. 2019
14.9.
Strážnické vinobraní 2019

Strážnické vinobraní 2019

Strážnice, Jižní Morava
7.7.
25.8.
Pravidelné plavby s programem na Baťově kanále

Pravidelné plavby s programem na Baťově kanále

Uherský Ostroh, Východní Morava
21.6.
15.9.
Hodonín objektivem Antonína Pánka - výstava

Hodonín objektivem Antonína Pánka - výstava

Hodonín, Jižní Morava
Z Travičné  na Lučinu

Z Travičné na Lučinu

Tvarožná Lhota, Jižní Morava
Strážnická vinařská stezka

Strážnická vinařská stezka

Blatnice pod Svatým Antonínkem, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Den s oskoruší zažijete pouze na Slovácku

Den s oskoruší zažijete pouze na Slovácku

Tvarožná Lhota, Jižní Morava
Hotel Strážnice

Hotel Strážnice

Strážnice, Jižní Morava
Penzion Archa Strážnice

Penzion Archa Strážnice

Strážnice, Jižní Morava