Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinný sklípek s degustací vín a posezením

Vinný sklípek s degustací vín a posezením

Zážitky
Jednodenní nebo i vícedenní akce, při kterých ochutnáte kvalitní a lahodná vína, dobře se najíte a výborně se pobavíte v příjemném prostředí vinného sklípku. Od zkušených vinařů navíc získáte informace o pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vína.

A víno, jež vám zachutná, si budete moci ve sklípku přímo zakoupit za příznivé ceny a odvézt si ho s sebou domů či ho věnovat jako dárek.

Posezení ve sklípcích realizujeme v různých formách: od menší ochutnávky a jednoduššího občerstvení až po řízené degustace a bohaté pohoštění v podobě gurmánských specialit. Námi prověřený a pro vás vybraný vhodný sklípek zajistíme na základě vámi sdělených požadavků (počet osob, druhová a odrůdová skladba vína, forma a složení pohoštění, úroveň ubytování, hudba a podobně) ve všech vinařských oblastech jižní Moravy (Znojemská, Velkopavlovická, Mikulovská, Slovácká) nebo vinařské oblasti Litoměřické

Zajistíme i ubytování, dopravu, doplňující stravu, hudbu i doprovodný program (např. návštěvu kulturní či historické památky, přírodní zajímavosti, kratší výlet, sportovní aktivitu a podobně) cestou.

Klasická návštěva vinného sklípku představuje odpolední příjezd do místa ubytování (co nejblíže sklípku v závislosti na požadavku úrovně ubytování), teplou večeři již přímmo ve sklípku nebo v místě ubytování, ochutnávku (degustaci) vín ve sklípku, odborný výklad vinaře, vlastní konzumaci vína, občerstvení v průběhu posezení, volnou zábavu, případně hudbu. Druhý den ráno snídaně a dopolední "zdravotní " program. Akce jsou vhodné jak pro kolektivy přátel tak pro kolektivy pracovní. Ve sklípku můžete uspořádat rodinnou oslavu, seminář, školení, teambuilding či jen tak si posedět a popovídat s dobrými lidmi, kterými vinaři vesměs jsou. Akce se uskuteční při minimálním počtu 12 osob.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 7. 2019
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
30.3.
28.10.
Podtrosecký rychlík

Podtrosecký rychlík

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí