Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité

V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité

Gurmánská turistika
Děláme-li něco poprvé, pomůže nám, když nám někdo postup ukáže, než když o tom jen čteme, a navíc se u nás při vaření setkávají lidé se stejnými zájmy, což může být také obohacením.

Nabídka kurzů vaření

Po zkušenostech s kurzy, které pořádáme již od roku 2009 víme, že nám skoro nikdy časový prostor na kurz nestačil, proto jsme připravili kromě odpoledních setkání i několik celodenních kurzů, které dovolují proniknout hlouběji do tajů zdravého vaření.

U těchto kurzů jsme již napevno zařadili ukázku kváskového pečení, které je časově náročnější. Pro obohacení svátečního stolu pořádáme každoročně před obdobím vánočních a velikonočních svátků kurzy přípravy zdravého cukroví bez bílého cukru.

Kurzy vaření jsou určeny jak lidem, kteří chtějí udělat ten první rozhodující krok za svým zdravím a touží vnést zásadní anebo i postupnou změnu do svého stravování, tak těm, kteří po této cestě jdou a chtějí nabrat další inspiraci. Tento směr vám pouze nabízíme, neboť s ním máme dvanáctileté zkušenosti a víme, jak strava dokáže člověka ovlivnit.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 4. 2019
1.4.
28.4.
Bonjour Brno 2019

Bonjour Brno 2019

Brno, Jižní Morava
14.4.
28.4.
Velikonoční festival duchovní hudby 2019 Brno

Velikonoční festival duchovní hudby 2019 Brno

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí