Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinný sklípek u Ostřížků ve Vrbici

Vinný sklípek u Ostřížků ve Vrbici

Gurmánská turistika
V malebné vinařské obci Vrbice můžete strávit klidnou dovolenou, ideální pro rodiny s dětmi. Nabízíme ubytování pro až 8 osob v celkem 2 pokojích v nově zrekonstruovaném vinném sklípku.
V přízemí budovy vám je k dispozici vinotéka (momentálně cca 100 lahví vína 15ti odrůd) a degustační místnost s krbem, tzv. presúz (lisovna vína), ve které můžete po celý pobyt sami koštovat vína naše i jiných vinařů a při odjezdu je jen zaplatíte a případně i odvezete domů. Po domluvě vám k vínu přichystáme pohoštění z tradičních moravských specialit - uzené, špek, jitrnice, jelítka, tlačenku, domácí škvarkovou pomazánku, dále sýrové, salámové a zeleninové mísy atd., vše podle vašeho přání. Kapacita k sezení u presu z roku 1871 je až 15 osob.

Hostům je k dispozici 6 lůžek + 2 přistýlky (rozkládací pohovka), po domluvě je možno připravit cestovní postýlku. Apartmán je pro pobyt více osob kompletně vybaven, včetně wi-fi připojení.

Pro hosty je k dispozici také terasa s posezením a venkovním grilem. Parkování je zajištěno pro tři automobily. V přízemí sklepa se nachází místnost pro kola a kočárek. Sklep je vhodným startovním bodem pro cyklistickou či vinařskou turistiku.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 5. 2019
25.6.
Sluneční bylinkobraní v Sonnentoru

Sluneční bylinkobraní v Sonnentoru

Čejkovice, Jižní Morava
27.7.
28.7.
Raráškův prázdninový víkend v Čejkovicích

Raráškův prázdninový víkend v Čejkovicích

Čejkovice, Jižní Morava
27.4.
14.9.
Běhej lesy 2019

Běhej lesy 2019

Sněžné, Vysočina
1.5.
27.10.
Písečný svět v Lednici

Písečný svět v Lednici

Lednice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí