Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Hotel Na Zámečku v Praze uprostřed zeleně

Ubytování
Stylový hotel s vlastní zahradou nabízí ubytování nedaleko centra Prahy a pronájem prostor pro školení, akce, večírky a svatby. Konferenční prostory pro firemní akce lze propojit s restaurací a zahradou pro pořádání svateb, večírků a jiných společenských akcí.
Díky klidné lokalitě je Hotel Na Zámečku oblíbeným místem pro pořádání firemních a společenských akcí v Praze 10. Plně vybavené prostory pro školení, konference, meetingy nebo obchodní jednání pojmou celkem až 80 osob.

Rozmanitá nabídka hotelu Na Zámečku stylově vybavených pokojů různých velikostí, uspokojí i nejnáročnější hosty, kteří hledají romantické prostředí, pohodlí domova, ničím nerušený spánek a bezpečí. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, SAT TV, telefonem s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma. Pokoje superior jsou nově zrekonstruované a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou, trezorem, SAT TV s LCD monitorem, minibarem a telefonem s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.

V případě pořádání svateb, promocí, rautů či jiných společenských akcí je možné propojením s restaurací a hotelovou zahradou navýšit kapacitu až na 150 osob. Účastníkům těchto akcí je v uzavřeném areálu zahrady zdarma k dispozici parkování.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 5. 2019
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
3.5.
31.5.
The Tap Tap načerno

The Tap Tap načerno

Praha 11, Praha
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí