Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Tvořivé a rukodělné kurzy na Praze 4

Tvořivé a rukodělné kurzy na Praze 4

Zážitky
V naší malé tvořivé dílničce Babinec rády uvítáme každého, kdo chce strávit svůj volný čas tvořením všeho druhu. Babinec je nejen místo, kde si něco vytvoříte a něco se naučíte, ale také místo, kde si odpočinete, načerpáte energii, poklábosíte si a seznámíte s novými lidmi.
Pomocí známých i neobvyklých technik a různých materiálů si v příjemné atmosféře naší malé dílničky vytvoříte zajímavé módní doplňky, dekorace , dárky a věcičky pro vlastní potěšení. Společně najdeme inspiraci ke tvoření a pokusíme se ztvárnit Vaše představy. Aktivně si užijete svůj volný čas a vychutnáte si krásný pocit z dokončené práce.

Kurzy je ale možné realizovat také mimo naší dílničku, a to v dopoledních a odpoledních hodinách. Hledáte-li tedy nějakou zajímavou aktivitu pro zaměstnance, známé, přátele či na narozeninovou oslavu apod., tak jsme Vám k dispozici.

V nabídce našich kurzů najdete kurzy jednorázové, ale i dlouhodobější (pravidelné). Nabídku kurzů průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme o nové techniky.

Naším sloganem je "Babinec - milujeme tvoření" a to se plně promítá i do našich kurzů. Naše kurzy jsou uvolněné, přátelské a plné pozitivní energie.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2019
15.2.
15.5.
137 úhlů pohledu

137 úhlů pohledu

Praha 10, Praha
22.11.
28.2.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Praha 4, Praha
30.11.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí