Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > The Little Gym Praha

The Little Gym Praha

Zážitky
The Little Gym dává dětem prostor, aby si v bezpečném a přátelském prostředí, a v rámci odborně sestaveného programu "osahaly" nejrůznější druhy pohybových aktivit a vytvořily si všestrannou pohybovou základnu.
Naším cílem je, aby cvičení děti bavilo a pohyb a sport se pro ně staly přirozenou součástí životního stylu. Naše programy vycházejí ze základní gymnastiky a jsou navrženy tak, aby děti postupně zlepšovaly svou obratnost, koordinaci pohybů a celkovou zdatnost. Nedílnou součástí programů je i důraz na emocionální a sociální rozvoj dětí. Učí se naslouchat, soustředit se, řídit se pokyny instruktora a spolupracovat s ostatními. Posouvají hranice svých fyzických možností a jejich sebedůvěra přirozeně roste.  Vše, co se děti v The Little Gym® naučí, mohou využít doma, na hřišti, ve školce či školní lavici. Věříme, že zkušenosti, které děti v raném věku získají, je budou ovlivňovat po celý život. Proto se snažíme napomáhat jejich zdravému a všestrannému vývoji tak, aby každou etapu svého života využily opravdu naplno.

Cesta k úspěchu bez vítězů a poražených - děti se učí postupně, krok za krokem. V bezpečném, nesoutěživém prostředí mohou všichni postupovat svým vlastním tempem. Pod vedením našich školených instruktorů se učí zdolávat nové výzvy, překonávat strach a důvěřovat samy sobě. A při tom všem si ještě užijí spoustu legrace.
 
  • Náš program je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují tak, aby děti postupně zdokonalovaly nově nabyté dovednosti.
  • Všechny naše programy a aktivity mají nesoutěživý charakter. Děti se nesrovnávají, ale pozitivně motivují, aby se zlepšovaly každé v rámci svých možností.
  • Učíme děti, jak zvítězit samy nad sebou, aniž by musely vítězit nad ostatními
  • Každá lekce má své téma, které dává prostor dětské fantazii a hravosti.

Každou aktivitu doprovází originální hudba z dílny The Little Gym®, která napomáhá procesu učení – od tělesných dovedností až po schopnost naslouchání, porozumění pokynům či počítání.
 
  • Prosazujeme individuální přístup a malý počet dětí ve skupině, ve které má každé dítě šanci zazářit.
  • Naši profesionální instruktoři procházejí náročným školením metodiky The Little Gym®.
  • Všechny naše tělocvičny jsou plné světla, barev a života – ideální prostředí pro vaše dítě i pro vás.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 6. 2019
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí