Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Zážitky
Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence, jako star dance. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie a přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku nebo Ragga Jamu.
Taneční škola Dance4 Los Cazadores Del Ritmo na Praze 2 používá široké spektrum tanečních metod, které vás dovedou k taneční koordinaci těla, protože neklade důraz jen na jednu techniku. Tanečních postupů je mnoho. Jakmile jednou plně porozumíte časování a vaše základní kroky budou sladěny s hudbou, pak se můžete osvobodit od mechanického sledování základních kroků a můžete experimentovat s improvizací vaší práce nohou, když tancujete se svým partnerem.

Naučíte se vytvářet náhlé změny a uvolnění energie. Naučíte se sdílet taneční parket s partnerkou, tanečním partnerem. Lektoři vám ukáží jak jednoduše krásná může salsa, zouk, samba de gafieira, cha-cha-cha, bachata, merengue, bachatango, lindy hop, kubánská rumba, kizomba, karnevalová samba být, když tanečníci a hudba splynou v jedno.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 7. 2019
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí