Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sport balíček - aktivní dovolená na Lipně v DOKY Holiday resort

Sport balíček - aktivní dovolená na Lipně v DOKY Holiday resort

Zážitky
Aktivní dovolená se sportovním programem, ubytování v nadstandartních apartmánech na Lipně.
Nabízíme vám pestré letní pobyty na Lipně pro celou vaši rodinu v apartmánech DOKY Holiday spojené s volnočasovými aktivitami. Každý den své aktivní dovolené strávíte při jiném sportu či zábavě. Zakoupením výhodného letního SPORT BALÍČKU DOKY Holiday prožijete nezapomenutelnou letní dovolenou ve znamení sportu a zábavy.

SPORT BALÍČEK obsahuje ubytování v luxusním apartmánu, základní program spotovně-zábavných aktivit: koupání v aquaparku, cykloturistiku, in-line bruslení, rafting na Lipně, bobovou dráhu, kánoe, šlapadla, masáž. Volitelně můžete například rozšiřit o aktivity: pěší turistika s průvodcem, golf, squash, jízda na koni, tandemový seskok, vyhlídkové lety balónem, výlet parníkem.

Ani v zimní sezoně se zde nebudete nudit. Nabízíme výhodné zimní pobyty na Lipně pro celou vaši rodinu v apartmánech spojené s lyžováním ve Skiareálu Lipno na Šumavě za dotovanou cenu a výuka lyžování pro děti ve FOXPARKU zcela zdarma.

Sportovní a zábavné volnočasové aktivity rádi přizpůsobíme vašim přáním. Užijte si naplno letní či zimní dovolenou na Lipně! Těšíme se na vás.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 5. 2019

Ubytování a restaurace v okolí