Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Ski areál Karasín

Ski areál Karasín

Zimní sporty
Vynikající sněhové podmínky v průběhu celé lyžařské sezóny nabízí Ski areál Karasín v Bystřici nad Perštejnem. Tratě lyžařského areálu Karasín sice nepatří k nejdelším, ale svým profilem poskytují ideální podmínky jak pro zkušené lyžaře, tak hlavně pro začátečníky.
Lyžařské středisko Karasín leží v nadmořské výšce 707 m. n. m. a tvoří jej jeden svah červeného stupně délky 450 metrů a vlek s přepravní kapacitou 1 200 osob za hodinu. Sjezdová trať je každá den upravována prostřednictvím moderní rolby. Areál nabízí také noční lyžování při umělém osvětlení.

Parkování na bezplatném parkovišti, denně upravovaná trať, umělý zasněžovací systém a osvětlení pro večerní lyžování jsou samozřejmostí. Najdete zde také lyžařskou školu a dětskou školičku s dětským lanem, skoky a překážky na sjezdovce. O hladové lyžaře se postará místné bufet.

Součástí skiareálu je restaurace s rozhlednou, a to vše pěkně pohromadě u horní stanice vleku. Rozhledna v případě vhodného počasí skýtá fantastický rozhled do malebné krajiny Českomoravské vrchoviny.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 5. 2019
4.7.
7.7.
Slavnosti Pernštejnského panství  v Nedvědici 2019

Slavnosti Pernštejnského panství v Nedvědici 2019

Nedvědice, Jižní Morava
1.6.
29.9.
Cyklobus Českomoravským pomezím 2019

Cyklobus Českomoravským pomezím 2019

Vysoké Mýto, Východní Čechy
14.5.
27.7.
Půlstoletí s Cimrmanem

Půlstoletí s Cimrmanem

Polička, Východní Čechy
11.5.
25.8.
Fenomén Igráček v Městském muzeu a galerie Polička

Fenomén Igráček v Městském muzeu a galerie Polička

Polička, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí