Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Šachový Václavák - šachová kavárna v EA Hotelu Juliš v Praze

Šachový Václavák - šachová kavárna v EA Hotelu Juliš v Praze

Zážitky
Šachovou kavárnu spojenou s prodejnou a půjčovnou šachových knih najdete v hotelu Juliš na Václavském náměstí v Praze. Šachy si zde můžete nejen zahrát, ale také online sledovat zajímavé šachové turnaje promítané na plátno. Užijte si šachovou partii v krásném a nekuřáckém prostředí.
Přímo na Václavském náměstí v hotelu Juliš najdete nejen kavárnu s šachovými stolky a kávou Lamborghini, ale také šachovou knihovnu s několika stovkami starých knih a časopisů. Nové šachové knihy si zde můžete koupit a pokud bude zrovna probíhat nějaký zajímavý šachový turnaj, můžete jej sledovat online přenos partií s promítáním na plátno jako ve sportbarech. Příjemné prostředí je doplněno bezplatným připojením k internetu.

Kavárna Šachový Václavák se nachází ve 2. patře EA Hotelu Juliš. Skládá se ze tří částí, a to z šachové části (5 stolků pro až 10 osob), hlavní části (55 míst) a letní terasy s úžasným výhledem do Františkánské zahrady (40 míst). V nabídce je mnoho druhů kávových nápojů, nealkoholických i alkoholických nápojů a také něco malého k jídlu. Na terase se v letních měsících koná také grilování.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 5. 2019
24.5.
29.5.
15. narozeniny kina Světozor

15. narozeniny kina Světozor

Praha 1, Praha
10.5.
31.12.
Český animovaný film

Český animovaný film

Praha 1, Praha
17.5.
8.6.
Festival muzejních nocí 2019

Festival muzejních nocí 2019

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí