Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace Zlý Časy v Praze - Nuslích

Restaurace Zlý Časy v Praze - Nuslích

Gurmánská turistika
Příjemná restaurace Zlý Časy v pražské čtvrti Nusle nabízí českou kuchyní a především bohatý výběr čepovaného piva z minipivovarů. Jedná se o kultovní místo pro všechny pražské znalce piva.
Útulná a vyhlášená hospůdka nedaleko náměstí Bratří Synků je malým pivním rájem a své pivo si zde najde opravdu každý milovník tohoto moku. Na 48 kohoutkovém čepu objevíte piva ze středních, malých či rodinných pivovarů z Čech a Moravy. Česká nabídka piv je rovněž doplněna širokým sortimentem lahvových piv ze všech koutů světa.

Zlý časy jsou členem Aliance P.I.V. (Pivně Inteligentních Výčepů), která je zárukou, že se zde obsluha o čepovaná piva vzorně stará. Restaurace nabízí polední menu a večeře. V letním období potěší příjemná zahrádka. Ochutnat zde můžete například piva těchto značek: Matuška Raptor, Břevnov IPA, Únětické pivo nebo Vyškovský Generál. Samotná pivnice se dělí na dvě části. Kuřáckou a nekuřáckou, které jsou od sebe striktně oddělené.

Vedle pivnice najdete také originální "pivkupectví", ve kterém si denně od 12:30 do 20:30 můžete nakoupit nejrůznější lahvová piva. V nabídce je přes 300 různých lahví piv.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
15.4.
15.11.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
30.4.
30.4.
Antonín Dvořák: Inspirace přírodou

Antonín Dvořák: Inspirace přírodou

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí