Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace U Pinkasů na pražském Novém Městě

Restaurace U Pinkasů na pražském Novém Městě

Gurmánská turistika
Proslulá česká restaurace s dlouholetou tradicí se nachází jen kousek od Václavského náměstí. Pochutnat si zde můžete na specialitách tradiční české kuchyně, Plzeňském Prazdroji přímo z tanku a jistě oceníte i neopakovatelnou zdejší atmosféru.
Věhlasná Restaurace U Pinkasů láká k příjemnému posezení v jedné z nejstarších, tradičních a typicky staropražských hospůdek. V pěti místnostech na třech podlažích s jedinečnou atmosférou, stejně tak jako na letním venkovním posezení a letní gotické zahradě u chrámu Panny Marie Sněžné, nabízí špičkově ošetřený, tradičním způsobem čepovaný a nepasterovaný Plzeňský Prazdroj a spolu s ním také staročeské speciality připravované dle původních receptur z 19. století.

Restaurace U Pinkasů je ideálním a neotřelým místem pro uspořádání soukromé či obchodní akce pro malou i větší skupinu osob. Celková kapacita restaurace je až 250 míst a všechny prostory jsou klimatizovány.

Mezi zajímavosti patří také to, že právě v restauraci U Pinkasů se jako první v Praze čepoval Plzeňský Prazdroj. Došlo k tomu již roku 1843. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří domácí svíčková, vepřové kolínko, pečená kuřecí křídla či žebírka.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2019
29.1.
20.4.
Best of Terry Posters

Best of Terry Posters

Praha 1, Praha
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha
1.3.
31.3.
Festival ProTibet 2019

Festival ProTibet 2019

Plzeň, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí