Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Restaurace Kogo Ristorante Albatross

Gurmánská turistika
Restaurace Kogo se nachází v golfovém areálu Albatross ve Vysokém Újezdu, jen několik kilometrů od Prahy. Její elegantní prostory se stylovou restaurací, rozlehlou terasou a barem jsou k dispozici nejen golfistům, ale také každému, kdo si přijde vychtnat krásné prostředí.
Restaurace Kogo je už dlouho mnohými považována za jednu z nejlepších restaurací v Praze, a to jistě především díky pověstně dobré obsluze a lahodným pokrmům. Podávaná jídla se nesou v duchu italské kuchyně z oblasti Toskánska, Umbrie a Abruzza. Jistě vás potěší místní výtečné steaky, humři, vybrané kousky telecího a vepřového, čerstvé domácí těstoviny s lahodnými omáčkami, skvělé předkrmy, čerstvé saláty nebo nebezpečně lákavé dezerty. Při chutném jídle, servírovaném ochotným a milým personálem, se budete cítit příjemně. Zlákat se můžete nechat také rozsáhlou nabídkou vín, sektu, šampaňského i koktejlů.

Další provozovnu s nádhernou venkovní zahrádkou naleznete v areálu Slovanského domu v Praze. V centru Prahy  Ke zmíněným provozovnám nedávno přibyla restaurace Duplex Kogo nacházející se v samém centru Prahy v oblíbeném tanečním klubu Duplex nabízejícím jedinečné výhledy na Václavské náměstí.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 11. 2018
11.10.
28.2.
Lázně na lodi v Praze

Lázně na lodi v Praze

Praha 2, Praha
30.11.
24.12.
Vánoční trhy na Jiřáku

Vánoční trhy na Jiřáku

Praha 3, Praha
2.12.
23.12.
Karlštejnský královský advent

Karlštejnský královský advent

Karlštejn, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí