Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace a pizzerie La Strada v Brně

Restaurace a pizzerie La Strada v Brně

Gurmánská turistika
La Strada je nevšední restaurace a pizzerie směřující k italské kuchyni a s tím pochopitelně spojenou pizzou, na své si však přijdou i milovníci steaků, ryb, pokrmů z vepřového, hovězího a kuřecího masa, čerstvých salátů a dezertů.
Doménou restaurace La Strada je příprava pokrmů z kvalitních surovin a jejich servírování zákazníkům dle předepsaných gastronomických zvyklostí. Ke zdejším lahodným pokrmům zde dostanete i originální domácí pečivo. K oblíbeným lahůdkám patří největší pizza v Brně 55 cm, lze si objednat i průměr 35 cm.

Restaurace se nachází v blízkosti centra města. Kromě bohaté nabídky pizz nabízí italskou, mezinárodní a českou kuchyni, exklusivní moravská vína i vybraná zahraniční vína. Z piv je zde k dostání točený Hoegaarden, Stella Artois a Staropramen. Najdete zde moderní klimatizované prostředí, velkoformátová televize a wi-fi free zone.

Interiér restaurace byl navržen architektonickou kanceláří Raw-Rusín & Wahla, realizace uskutečněna pod taktovkou a dozorem neoblomných a zarputilých architektů tohoto ateliéru – pánů Mutinou a Tesárkem.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 2. 2019
26.10.
24.2.
Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

Brno, Jižní Morava
3.5.
3.3.
Rok 1918 – co nám válka vzala a dala...

Rok 1918 – co nám válka vzala a dala...

Brno, Jižní Morava
22.2.
24.2.
Closing festival v Brně

Closing festival v Brně

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí