Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zdravý životní styl ve studiu Monsignore

Zdravý životní styl ve studiu Monsignore

Lázně a wellness
Najděte si na sebe čas a naučte se odpočívat aktivně i pasivně. Relaxace, pilátes, sauna, masáže a zdravý pohyb v relaxačním studiu Monsignore v Pardubicích.
Privátní relaxační studio Monsignore nabízí svým zákazníkům saunu, vířivku, solárium, masáže, relaxaci a občerstvení. Všem našim klientům garantujeme příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek, maximální míru soukromí, kvalitní a nadstandardní služby.

Současný životní styl se vyznačuje nedostatkem pohybu, převažujícím příjmem energie nad jejím výdejem, nadměrným psychickým stresem, zaneprázdněností a stresem. To vše negativně ovlivňuje náš celkový zdravotní stav, u většiny populace způsobuje nadváhu a další související obtíže (důvěrně známé bolesti hlavy, zad apod.). V důsledku těchto vlivů se v současné době dostává do popředí zcela nový trend, zvaný Wellness. Jedná se o nový směr, který se zabývá péčí o člověka, o jeho tělesné a duševní zdraví.

Chceme Vás naučit odpočívat, udělat si čas na sebe.

Vstoupíte do světa vůní, příjemné hudby, harmonicky sladěných barev a osvětlení. Pro zachování maximální míry soukromí je studio určeno výhradně pro uzavřené skupiny.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 5. 2019
11.7.
28.7.
Czech Open Pardubice 2019

Czech Open Pardubice 2019

Pardubice, Východní Čechy
14.5.
14.9.
Pardubické letní kino

Pardubické letní kino

Pardubice, Východní Čechy
28.10.
Přednáška

Přednáška "Templáři"

Pardubice, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí