Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rebirthing - Satori dýchání

Rebirthing - Satori dýchání

Životní styl
Rebirthing je jednoduchá technika, která především stimuluje očistné procesy v těle a uvolňuje nahromaděné negativní emoce. Protistresový program pro vaši mysl, srdce i tělo.
Sezení Satori dýchání navštěvují lidé z různých profesí, např. i podnikatelé a majitelé firem, manažeři, profesionální sportovci či lékaři a také klienti z oblasti práva a bankovnictví.

Rebirthing je metoda uvědomělého, intuitivního energetického dýchání, při kterém přijímáte energii dechem. Dýcháte kontinuálně, bez přerušení mezi výdechem a nádechem - tím se vám uzavírá oběh energie, která vytváří vnitřní stabilitu a rovnováhu, uvolňuje napětí a stresy nashromážděné a uložené v našem těle v průběhu každodenního života.

Přes 70% všech toxinů v těle se uvolňuje dechem, protože správným dýcháním dochází ke zlepšení metabolických procesů v buňkách. Správné dýchání také pozitivně ovlivňuje činnost tělesných orgánů. Rebirthing tak pomáhá i u tělesných potížích např. astmatu, epilepsii, bolestech hlavy, rakovině či problémů se srdcem a díky němu také dochází k odkyselování organizmu.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 5. 2019
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
7.6.
28.6.
Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Lázně Kynžvart, Západočeské lázně
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha
13.2.
28.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2019

Farmářské trhy na Jiřáku 2019

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí