Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rodinné centrum Pilné včelky

Rodinné centrum Pilné včelky

Zážitky
Rodinné centrum ve vilce s prostornou zahradou se nachází v klidné části Prahy 4 v blízkosti Hostivařského parku a přehrady. Poskytuje široké spektrum služeb a poradenství rodinného charakteru pro nastávající maminky, přes ty nejmenší dětičky po jejich rodiče a prarodiče.
Rodinné centrum a školka pro děti od 1 roku do 5 let, hlídání dětí, minikavárna s herničkou, oslavy narozenin. Dále nabízíme velké množství aktivit, např. Montessori, keramiku, angličtinau tanečky, cvičení pro děti 0-5 let, tvořivé dílny, Figurkovou školičku, výtvarné kurzy pro děti i dospělé, němčinu pro dospělé, cvičení pro ženy (zumba, bodystyling, powerjoga), kurzy a přednášky a mnoho dalšího.

V rodinném centru můžete navštěvovat také večerní cvičení pro ženy. Cvičení je zaměřeno nejen na zdravý životní styl, kondici a fyzičku, ale také na zdravotní tělesnou výchovu, cvičení po porodu, cvičení předcházející různým problémům a nemocem, jako je např. inkontinence atd. Spolupracujeme s kvalitními a vysoce vzdělanými pedagogy a speciálními pedagogy s mnohaletou praxí, s fyzioterapeuty, s odborníky na výživu dětí i dospělých, nebo např. s odborníky na dentální hygienu. V našem centru má svou ordinaci také pediatrička/homeopatička, legopedka a speciální pedagožka.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2019
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí