Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Půjčovna šlapadel a lodiček v Praze na Starém Městě

Půjčovna šlapadel a lodiček v Praze na Starém Městě

Letní sporty
Ve staroměstské zdrži se můžete pokochat pohledy na Karlův most a Karlovy lázně, Kampu, Střelecký ostrov nebo Žofín. Půjčovnu lodiček najdete na Smetanově nábřeží mezi Karlovým mostem a Národním divadlem dole u vody.

Půjčovna pramic na Starém městě se nachází na Smetanově nábřeží mezi Národním divadlem a Karlovým mostem. Směrem od Karlova mostu je to po pravé straně asi 200 metrů. Směrem od Národního divadla je to asi 100 metrů. Schody dolů k vodě se nachází u zastávky tramvají číslo 17 a 18 - Národní divadlo.

Staroměstská zdrž není veliká, to je ovšem plně nahrazeno výhledem, jaký se z vody nabízí. Při projížďce spatříte každý důležitý objekt v okolí, včetně Karlova mostu či Národního divadla. Při objíždění Střeleckého ostrova, který je uprostřed, poplujete rověž kolem Kampy, Štítkovského jezu či Žofína.

Půjčovna Staré město v současné době nabízí 20 plastových pramic. Motorové čluny v této lokalitě nejsou k dispozici, v případě větší akce je však možné lodní park rozšířit podle potřeby. Půjčovna má otevřeno každý den včetně svátků a víkendů, od 10 do 24 hodin. V případě celodenně nepříznivého počasí je zavřeno. Noční vyjížďky jsou možné po celé prázdniny.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 11. 2018
29.11.
18.1.
Filosofovo bytí - a čas

Filosofovo bytí - a čas

Praha 1, Praha
21.11.
24.2.
Roman Štětina: Předmluva

Roman Štětina: Předmluva

Praha 1, Praha
8.12.
28.4.
Indiáni v Náprstkově muzeu

Indiáni v Náprstkově muzeu

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí