Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > První stylová Kolonáda Café & Shop v historickém centru Prahy

První stylová Kolonáda Café & Shop v historickém centru Prahy

Gurmánská turistika
Až se vydáte za slunného počasí na příjemnou procházku Prahou, určitě se nezapomeňte zastavit v krásné designové kavárně Kolonáda Café & Shop s letní zahrádkou na Malé Straně.
Můžete si zde vychutnat teplé křehké lázeňské oplatky Kolonáda spolu se šálkem lahodné kávy. Také si zde můžete vybrat z široké nabídky dalších tradičních výrobků Kolonáda a odnést si domů sladkou chuť české lázeňské tradice.

Oplatky Kolonáda jsou neodmyslitelně spjaty s proslulým lázeňským městem Mariánské Lázně, ke kterému se váže rozvoj výroby této tradiční pochoutky a kde se lázeňské oplatky Kolonáda vyrábějí dodnes.

Každý se zde najde to své, ať už je to příjemná atmosféra, jedinečná chuť a vůně teplých lázeňských oplatek Kolonáda spolu se šálkem výborné kávy, samotný příběh mariánskolázeňských oplatek nebo třeba jen odpočinek po dlouhé procházce historickým městem.

Kromě kavárny je součástí interiéru i Kolonáda Shop, kde si každý návštěvník může vybrat ze široké nabídky dalších tradičních výrobků Kolonáda a odnést si tak domů sladkou chuť české lázeňské tradice nebo v případě zahraničních turistů jedinečný dárek z návštěvy České republiky.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2019
2.4.
1.1.
Mysterium věže

Mysterium věže

Praha 1, Praha
14.7.
22.9.
Letní kino ve Werichově vile

Letní kino ve Werichově vile

Praha 1, Praha
24.6.
30.9.
MEDAmbasadorka umění

MEDAmbasadorka umění

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí