Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Zážitky
Kino Aero připravilo pro rodiče s dětmi pravidelný cyklus Aero dětem. Každou neděli nabízí zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak přijdou na řadu hry a hříčky, výtvarná i dramatická činnost a hlavně spousta zábavy!
Kino Aero je kinem dobrých filmů a jedním z nejstarších filmových klubů v ČR. Měsíčně uvádí minimálně 60 různých titulů, rozsáhlé retrospektivy režisérů a jednorázové projekce filmů, které nejsou v české distribuci.

Pro rodiče s dětmi nabízí kino každou neděli zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak pod dohledem zkušených lektorů přijdou na řadu hry a hříčky, soutěže, výtvarná či dramatická činnost, zpívání, povídání, malování a hlavně spousta zábavy!

Rodiče si zatím od svých ratolestí mohou odpočinout v Aero baru. Program je vhodný pro děti od 4 do 12 let.

Baby bio - pravidelná dopolední představení

Vemte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit).

Každou středu od 10:00 hodin mohou mít maminky a tatínkové své děti na dosah, zároveň se mohou dívat na celovečerní "dospělácký" film a nikdo se na ně nebude zlobit, když během sledování filmu budou řešit rodinné či akutní výchovné záležitosti. S tím se v Areu počítá.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2018
14.11.
15.12.
Něco za něco

Něco za něco

Praha 8, Praha
1.12.
18.3.
Kluziště pod Žižkovskou věží

Kluziště pod Žižkovskou věží

Praha 3, Praha
3.12.
31.1.
Žižkovský betlém

Žižkovský betlém

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí