Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka

Hotel Panon v Hodoníně - poznejte krásy Moravského Slovácka

Gurmánská turistika
Slovácko je kraj vína, v každé roční době můžete posedět v některém z mnoha stylových vinných sklípků a ochutnat vynikající bílá i červená vína od nejlepších moravských vinařů. Hotel Panon je vhodný pro pobyty se sportovně-společenským vyžitím s možností návštěvy vinných sklepů v okolí Hodonína.
Moravské Slovácko - kraj památek, krásné přírody, folklóru, gastronomických specialit a vína. Ochutnejte krajové speciality v klimatizované hotelové restauraci. Letní měsíce lákají k večernímu posezení na hotelové terase se specialitami na grilu. Nebo si vyberte z nabídky gastroakcí hotelu - zabíjačky, grilování, zvěřina, vinné sklepy, rodinné oslavy, životní jubilea, svatby. Po celodenní aktivitě uvítáte příjemné ubytování v komfortních dvou a třílůžkových hotelových pokojích. U nás jste prostě doma!

Turistická nabídka: Návštěva zámku v Miloticích, Muzea jihovýchodní Moravy v Mikulčicích, plavba lodí  na Baťově kanále či meandry řeky Moravy, cyklistické výlety do Lednicko-valtického areálu nebo vycházka do lužních lesů vám přinesou nezapomenutelné zážitky. V letních měsících využijete moderně rekonstruované koupaliště s mnoha atrakcemi, tenisové kurty, minigolf, squash či spinning. V zimních měsících vám zajistíme čas pro návštěvu krytého bazénu, sauny či zimního stadionu.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 5. 2019
20.6.
Hodonín objektivem Antonína Pánka

Hodonín objektivem Antonína Pánka

Hodonín, Jižní Morava
7.9.
8.9.
Burza minerálů a fosílií v Hodoníně

Burza minerálů a fosílií v Hodoníně

Hodonín, Jižní Morava
13.7.
Vinaři na hradišti 2019

Vinaři na hradišti 2019

Mikulčice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí