Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivní lázně ve Znojmě

Pivní lázně ve Znojmě

Lázně a wellness
Znojemské Pivní lázně se nacházejí v podzemí, naproti znojemské radnici. Naložte se do dřevěné kádě naplněné pivem, relaxujte a načepujte si skvěle vychlazené pivo podle libosti.
Pivní lázně Znojmo se nachází v romantickém prostředím znojemského podzemí. Do prostor pivních lázní se sestupuje po točitých schodech. Ve sklepě je prostor se dvěma káděmi, sprchu, infrasaunou a relaxačním lůžkem. Samotná pivní lázeň obsahuje přírodní extrakty surovin, ze kterých se vaří pivo Bernard. Jedná se především o pivovarské kvasnice, slad a chmel. Nad sklepem s pivními lázněmi funguje kavárna, kam můžete zajít po proceduře.
 
Procedura obsahuje koupel v pivní lázni, neomezenou degustaci ležáku Bernard a občerstvení v podobě rautu. Po pivní koupeli je možné využít infrasaunu nebo relaxovat na prostorném stylovém lůžku. Pivní koupel je k dispozici po celou dobu pobytu.
 
Do pivních lázní může přijít jak dvojice, tak menší skupina lidí. Vše je privátní a pokud bude chtít být v lázních jen manželský pár sám, nikdo jiný se k němu nepřipojí.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 3. 2019
25.1.
7.4.
Rockování v mázhasu Domu umění

Rockování v mázhasu Domu umění

Znojmo, Jižní Morava
17.4.
21.4.
Znojemské Velikonoce

Znojemské Velikonoce

Znojmo, Jižní Morava
1.5.
18.5.
Májové slavnosti Znojmo

Májové slavnosti Znojmo

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí