Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivní lázně ve Znojmě

Pivní lázně ve Znojmě

Lázně a wellness
Znojemské Pivní lázně se nacházejí v podzemí, naproti znojemské radnici. Naložte se do dřevěné kádě naplněné pivem, relaxujte a načepujte si skvěle vychlazené pivo podle libosti.
Pivní lázně Znojmo se nachází v romantickém prostředím znojemského podzemí. Do prostor pivních lázní se sestupuje po točitých schodech. Ve sklepě je prostor se dvěma káděmi, sprchu, infrasaunou a relaxačním lůžkem. Samotná pivní lázeň obsahuje přírodní extrakty surovin, ze kterých se vaří pivo Bernard. Jedná se především o pivovarské kvasnice, slad a chmel. Nad sklepem s pivními lázněmi funguje kavárna, kam můžete zajít po proceduře.
 
Procedura obsahuje koupel v pivní lázni, neomezenou degustaci ležáku Bernard a občerstvení v podobě rautu. Po pivní koupeli je možné využít infrasaunu nebo relaxovat na prostorném stylovém lůžku. Pivní koupel je k dispozici po celou dobu pobytu.
 
Do pivních lázní může přijít jak dvojice, tak menší skupina lidí. Vše je privátní a pokud bude chtít být v lázních jen manželský pár sám, nikdo jiný se k němu nepřipojí.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2019
1.12.
22.12.
Znojemský advent 2019

Znojemský advent 2019

Znojmo, Jižní Morava
27.9.
28.9.
Burčákfest ve Znojmě

Burčákfest ve Znojmě

Znojmo, Jižní Morava
27.9.
28.9.
Burčákfest 2019 Loucký klášter Znojmo

Burčákfest 2019 Loucký klášter Znojmo

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí