Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pankrácký Rynek a Perfect Bistro na Praze 4

Pankrácký Rynek a Perfect Bistro na Praze 4

Gurmánská turistika
Na Pankráckém Rynku můžete nakoupit poctivé potraviny pod jednou střechou - prvotřídní sezónní a tradiční potraviny jako maso, ryby, zeleninu, koření i nejrozličnější delikatesy.

Pankrácký Rynek, který bude fungovat od 20. května 2014 je projekt známého šéfkuchaře Filipa Sajlera, který práci s kvalitními surovinami prosazuje již dlouho. V samotném centru Rynku vyroste Perfect Bistro, které bude nabízet tradiční a sezonní portfolio kvalitních pokrmů připravovaných z poctivých surovin stylem „fast food v kvalitě slow food“.

Ochutnáte zde poctivě zpracované evropské i lokální suroviny, takže jako zákazník budete vědět, odkud jídlo pochází a jakou urazilo cestu na váš stůl. Tím, že potraviny nemusely putovat na velkou vzdálenost, se udržují čerstvější a i nutričně hodnotnější a senzoricky bohatší.

Perfect Bistro nabízí poctivé a tradiční pokrmy v době od 8 do 20 hodin: bohaté snídaně a geniální kávu, lehký i tradiční český oběd, svačiny a elegantní večeře. Za kvalitu podávaných pokrmů ručí místní dodavatelé surovin Pankráckého Rynku a chef de cuisine Filip Sajler.

Zákazníky kromě kvalitních produktů čeká i originální interiér, jehož architekti se inspirovali dobou tradičních středoevropských rynků a malebnými francouzskými trhy, kde bude těžké odolat sklence vychlazeného bílého.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 5. 2019
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
27.4.
28.9.
Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Nahoru na horu aneb Koruna Česká

Praha 4, Praha
8.6.
29.6.
Letní kino ve Žlutých lázních

Letní kino ve Žlutých lázních

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí