Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Outdoor School Jizera - sporovní aktivity v srdci Českého ráje

Outdoor School Jizera - sporovní aktivity v srdci Českého ráje

Zážitky
Outdoor School Jizera je mnoho let zavedenou firmou v oblasti organizování skupinových sportovních a outdoor aktivit. Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů.
Outdoor School poskytuje nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů, jako např. vodácké kurzy na Jizeře a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém Ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit.

Firma Outdoor School Jizera též funguje jako půjčovna lodí na Jizeře - k dispozici je raft Colorado a Pulsar, plastové 3místné kánoe anebo i mořský kajak. Samozřejmostí je nezbytné vodácké vabavení, jako jsou pádla, záchranné vesty a lodní pytle půjčujeme zdarma, bez ohledu na počet! Dovoz a odvoz zajišťujeme především v úseku Jizery: Podspálov - Malá Skála - Dolánky - Turnov - Přepeře, ovšem není problém domluvit se i na jiných destinacích! Dovoz i odvoz lodí je též zdarma!

Outdoor School Jizera disponuje skvěle vybaveným přírodním lanovým areálem v Malé Skále, přímo u břehu řeky Jizery. Narozdíl od většiny podobných zařizení, vystavěných na umělých sloupech, se náš areál může pyšnit tím, že se nachází kompletně v přírodním prostředí - lana jsou natažena mezi korunami vzrostlých stromů. Při návštěvě našeho lanového areálu si kromě adrenalinového zážitku z vysokých prolézaček a lanovek můžete užít i malebný pohled z korun stromů na krásnou přírodu Českého Ráje v okolí řeky Jzery!
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 8. 2019
1.4.
31.10.
Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Dětské prohlídky na zámku Hrubý Rohozec

Turnov, Český ráj
13.6.
13.10.
Ze stébel a proutí

Ze stébel a proutí

Turnov, Český ráj
2.4.
2.9.
Zrození, život, smrt

Zrození, život, smrt

Turnov, Český ráj
4.7.
15.9.
Odvaha reality

Odvaha reality

Turnov, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Rohozec v Turnově

Pivovar Rohozec v Turnově

Turnov, Český ráj
Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Turnov, Český ráj