Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Neboj se boje - Paintball Valašské Meziříčí

Neboj se boje - Paintball Valašské Meziříčí

Letní sporty
Paintball je hra, při které nemůžete nic ztratit. Zapůjčíme vám kompletní paintballové vybavení. Před samotnou hrou projdete instruktáží o zacházení se zapůjčenou zbraní, pravidlech hry a bezpečnosti.
Znáte své reakce ve vypjaté situaci a v neznámém prostředí? Co takhle strávit den s přáteli nebo kolegy v areálu opuštěných budov či v lese při paintballu, hře, která smazává rozdíl mezi fikcí a skutečností?

Paintball je hra, při které nemůžete nic ztratit a přesto ji budete hrát doslova jako o život. Nabízíme vám výběr ze dvou atraktivních lokalit na území Valašského království o výměře 7000 nebo 10 000 m². Zapůjčíme vám kompletní paintballové vybavení.

Před samotnou hrou projdete instruktáží o zacházení se zapůjčenou zbraní, pravidlech hry a bezpečnosti. Po celou dobu hry je zajištěn odborný dohled a technický servis. V případě vašeho přání přijedeme s paintballem přímo za vámi. Hřiště jsme schopni vytýčit prakticky kdekoliv, kde to umožní prostorové a bezpečnostní podmínky. Po této skvělé hře ještě od nás dostanete zdarma dárkový balíček, který obsahuje pravou Valašskou slivovici, Tričko Valašského království, Valašský pas a další zajímavé suvenýry z Valašska.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 6. 2019