Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Music club Phenomen - zábava ve stylu Na Stojáka

Music club Phenomen - zábava ve stylu Na Stojáka

Kultura
Přijťe se na vlastní oči podívat a ochutnat tak skvělou atmosféru nezapomenutelné stand up comedy Na Ležáka - to nejlepší z Na Stojáka v plně klimatizovaném klubu s nejlepším servisem, nabídkou a ojedinělé gastronomie.
Music club bar Phenomen – hvězda noční zábavy, která nabízí nejen jedinečnou atmosféru místa klubového prostředí, ale i kvalitní gastronomii. Autorské koktejly renomovaných barmanů, stejně jako klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv přímo z proskleného sklepa, a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek s možností ochutnat různé značky a ročníky Champagne.

Programová část music clubu je teamově připrovována pod záštitou produkčního tak, aby bylo servírováno to nejkvalitnější z klubové scény i další zábavy. Zázemí celého centra Na Verandách umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity osmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech společně s music clubem, restaurací Potrefená husa Na Verandách a společenskými prostory Paspova sálu. Při exkluzivitách všech zmíněných prostor není účtováno žádné nájemné a klient hradí pouze rozsah sjednaných gastronomických služeb!
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2019
23.11.
31.3.
Zimní Kayak Beach Bar

Zimní Kayak Beach Bar

Praha 2, Praha
17.11.
17.2.
Inwald - Příběh zlíchovské sklárny

Inwald - Příběh zlíchovské sklárny

Praha 5, Praha
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
27.10.
31.3.
Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí