Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Divadelní loď Tajemství Bratří Formanů

Divadelní loď Tajemství Bratří Formanů

Kultura
Nevšední divadlo s poetickou duší - to je loď Tajemství, která během letní sezóny od května do září poskytuje domov souboru Divadla bratří Formanů a souboru Aqualung. Loď kotví na kotvišti Na Výtoni (mezi Palackého a Železničním mostem) na Praze 2.
Kromě unikátní divadelní scény naleznete na lodi Tajemství také palubní a podpalubní bar "Prachy na dřevo" a výstavu loutek, scénografických prvků, divadelních postav a příšerek Divadla bratří Formanů - obrázky, skici, fotografie či kusy dekorací.

Divadlo bratří Formanů
je živoucí společenství bez stálé scény a uceleného souboru, společenství svázané blízkým názorem na práci i způsob života. Pohyb, hra, setkávání a nezávislost jej přivádějí do prostředí často nedivadelních, ale provokujících svou atmosférou, historií a vnitřní silou. Pro každý projekt vzniká nový tým, vytvářející vždy poněkud odlišný, osobitý náboj, vlastní náladu, nutnou pro nalezení toho pravého divadelního tvaru.

Divadlo Aqualung dokáže, jako jediné repertoárové divadlo, také plout. Je divadlem pro ty, kteří se chtějí bavit, smát i snít. Pro ty, kteří mají fantazii a svobodnou duši. Vybrané večery na lodi Tajemství se dále nesou na vlnách hudby a po skončení komediálně-závažných kusů hraje Aquajazz k poslechu a tanci. Kromě odi Tajemství jeho členy najdete také při pravidených reprízách v Žižkovském divadle Járy Cimrmana.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 7. 2019
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
12.7.
31.8.
Hudební festival České hrady CZ 2019

Hudební festival České hrady CZ 2019

Praha 5, Praha
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí