Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Letecká škola Jožky Káčera

Letecká škola Jožky Káčera

Letní sporty
Kurzy paraglidingu a vše, co se točí okolo sportovního létaní. Naší specialitou je motorový paragliding. Kurzy provádíme na motorových krosnách firmy Nirvana. Nabízíme komplexní služby od prodeje nového i použitého paraglidingového vybavení přes kurzy paraglidingu až po schvalování a zalétávání motorových kompletů.
Chcete se odpoutat od pozemských starostí? Splnit si odvěký lidský sen podívat se na zem z ptačí perspektivy? Neváhejte a zkuste to! Naše škola za dobu své existence pomohla splnit tento sen již mnoha lidem. Paragliding je v současné době velmi vyhledávaným a dobře se rozvíjejícím sportovním odvětvím.

V průběhu sedmidenního intenzivního kurzu se seznámíte s problematikou tohoto sportu a získáte teoretické i praktické znalosti potřebné k vašemu budoucímu samostatnému létání. Paragliding si můžete také nezávazně vyzkoušet jako pasažér v tandemu, a to jak na kopci, tak i s motorovou tříkolkou.

Výcvik provádějí zkušení instruktoři s mnohaletou praxí pod vedením letového inspektora – člena reprezentace ČR, mistra České republiky a účastníka mnoha mezinárodních závodů – Jožky Káčera.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí