Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kentoya fitness Praha

Kentoya fitness Praha

Životní styl
Moderní fitcentrum s nízkými cenami a klubovou atmosférou v Praze 10. Budete mile potěšeni přátelskou klubovou atmosférou, kde je každý vítán.
POSILOVNA:
Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport rozmístěné na celkové ploše 400 m². Prostorné fitcentrum je rozděleno na čtyři místnosti. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, běhací pás a pět stacionárních kol. V ostatních odděleních je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s tzv. „jednoručkami“ a nakládacími žerděmi.

TRENÉŘI:
V současné době máme 5 aktivních trenérů, kteří poradí každému zákazníkovi, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku.

POWER JÓGA:

Moderní dynamická forma jógy. Vychází z prvků jogy, hathajogy a metody pilates. Jejím cílem je pomocí vhodných protahovacích a posilovacích cviků s důrazem na správné dýchání dosáhnout svalové rovnováhy. Cvičení je vhodné i jako rehabilitační. Kapacita sálu je omezena na 8 osob, aby se lektorka mohla věnovat klientům více individuálně. Rezervujte si jednotlivé hodiny předem.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM:
Snažíme se neustále naše služby zkvalitňovat, a proto se také můžete v našem fitness objednat na masáže, manikúru a kosmetiku.

FITNESS BAR:
Dále nabízíme kompletní sortiment výživových programů, sportovní výživy, sportovní potřeby, možnost občerstvení u baru. Výběr doplňků před i po cvičení.

AKČNÍ NABÍDKA KAŽDÝ MĚSÍC:
Každý měsíc máme pro naše zákazníky připraveny akční nabídky, dárky k zakoupeným permanentkám a také soutěže o různé ceny. Pro nové zákazníky či začátečníky pořádáme pravidelné bezplatné ukázkové tréninky s asistencí trenérky.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 2. 2019
7.6.
28.6.
Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Lázně Kynžvart, Západočeské lázně
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí