Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Ubytování
Na úpatí Hruboskalského skalního města, v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj, se rozkládá kemp Sedmihorky. Ubytovat se zde můžete jak ve vlastním stanu, chatičkách a karavanech, tak také třeba v indiánském týpí.
Čistý a upravený čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, kde se můžete koupat i lovit ryby. Využít můžete také sportovní a dětské hřiště, minigolf, ohniště nebo se můžete zajít podívat na farmu s domácími zvířaty.

Celkem tři budovy sociálního zařízení nabízejí kromě obvyklého vybavení také sprchový a přebalovací kout pro kojence, sprchu a WC pro tělesně postižené, automatické pračky a žehličky. Sociální zařízení v horní části kempu bylo vybudování pro větší pohodlí hostů, ubytovaných v malých chatkách. Hosté mají k dispozici kuchyňku s plynovými vařiči a zásuvkami na elektrický proud, vnitřní i venkovní jídelnu, umývárnu nádobí a několik ohnišť s lavicemi.

Návštěvníkům jsou k dispozici dvě klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis a nejrůznější rybářské či tábornické potřeby. Využít můžete také pestrou nabídku volnočasových aktivit, které jsou zaměřeny především na rodiny s dětmi. Kemp je otevřený po celý rok. Wifi pokrytí je po celém areálu kempu zdarma (kromě louky Romantika).
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 1. 2019
22.3.
24.3.
Čokoládový festival v Turnově

Čokoládový festival v Turnově

Turnov, Český ráj
20.7.
Festival Dolánky 2019

Festival Dolánky 2019

Turnov, Český ráj
13.4.
Odemykání Jizery

Odemykání Jizery

Malá Skála, Český ráj
15.5.
Noc literatury na Zámku Svijany

Noc literatury na Zámku Svijany

Svijany, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí