Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion a vinárna u Bednářů Pavlov

Penzion a vinárna u Bednářů Pavlov

Ubytování
Penzion a vinárna u Bednářů je ideálním místem pro rodinnou dovolenou na Pálavě. V penzionu se nejen pohodlně ubytujete, ale také si pochutnáte na domácí kuchyni a místních i oblastních vínech.
Rodinný podnik v srdci Pavlova se nachází přímo pod hradem Děvičky. V nově zbudovaném zařízení je možné ubytování v deseti útulných pokojích a čtyřech apartmánech o celkové kapacitě 41 lůžek. V nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyři apartmány. Každý z pokojů je vybaven televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením.

Přímo pod penzionem leží vinný sklípek pro sto osob, kde se vaří široko daleko vyhlášená domácí kuchyně. Příjemné posezení v prostorách bývalého vinného sklepa vinárna U Bednářů nabízí denně mimo neděle od 17 hodin. Je možno ji využít také například k uspořádání pracovních setkání či přednášek. Každý pátek a sobotu zde hraje živá hudba.

Blízké Novomlýnské nádrže jsou vyhlášeným rájem pro vyznavače vodních sportů. V Pavlově pak naleznete unikátní soubor lidové architektury spolu s kostelem ze 17.století.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 11. 2018
2.12.
16.12.
Advent a Vánoce v Mikulově 2018

Advent a Vánoce v Mikulově 2018

Mikulov, Jižní Morava
23.3.
Jarní vinařská stezka v Pavlově

Jarní vinařská stezka v Pavlově

Pavlov, Jižní Morava
9.8.
10.8.
Mikulovské Pivobraní 2019

Mikulovské Pivobraní 2019

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí