Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Vila Olga Jevany
"> Hotel Vila Olga Jevanský rybník "> Hotel Vila Olga svatební párty "> Hotel Vila Olga svatební obřad na zahradě "> Hotel Vila Olga snídaňový salónek "> Hotel Vila Olga letecký pohled "> Hotel Vila Olga vstupní hala "> Pokoj číslo 2 Nádherný pokoj č.2 v prvním patře hotelu s výhledem do lesa a zahrady Vám nabízí dvě plnohodnotná lůžka k odpočinku. Součástí pokojů je satelitní LCD TV, minibar, psací stůl , křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Má 4 velká okna, která propouští příjemně denní světlo do pokoje. Přímo před pokojem je venkovní terasa vhodná pro slunění se a odpočinek. "> VIP pokoj Největší a nejhezčí pokoj v celém hotelu jistě neurazí žádného náročného zákazníka.Je zařízen starožitným nábytkem. Disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, satelitní LCD TV, minibar, a má krásný výhled do zahrady. "> podkrovní pokoj číslo 5 Tento atypický podkrovní pokoj č.5 zaujme svou netradiční koupelnou. Sprchový kout je prosklenný se závěsem a je situován přímo v ložnici. Je tedy jen na Vás, jak se toho rozhodnete využít. Pokoj má vlastní šatní skříň i záchod. V případě potřeby je možné jej propojit s pokojem č.6 přes uzamykatelnou chodbu. V těchto pokojích je tedy možné ubytovat odděleně např. rodiče s dětmi. "> Podkrovní pokoj číslo 6 Ve druhém patře se nachází podkrovní pokoj č.6 s výhledem do zahrady. Součástí pokoje jsou dvě plnohodnotná lůžka, satelitní LCD TV, psací stůl , křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. "> Pokoj číslo 7 Ve druhém patře se nachází podkrovní pokoj č.7 s výhledem do zahrady. Součástí pokoje jsou dvě plnohodnotná lůžka, satelitní LCD TV, psací stůl , křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.V koupelně je také okno s výhledem do zahrady. "> Pokoj číslo 8 Ve druhém patře se nachází podkrovní pokoj č.8 pro 3 osby s výhledem do zahrady. Součástí pokoje jsou dvě plnohodnotná lůžka, satelitní LCD TV, psací stůl , křeslo a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.V koupelně je také okno s výhledem do zahrady.
+ Přidat foto

Hotel Vila Olga Jevany

Ubytování
Zrenovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech , který nabízí 8 komfortních pokojů se nachází v přírodní rezervaci Voděradské bučiny.
Secesní vila Olga je obklopena kaskádou rybníků, rozlehlými lesy a nádhernou přírodou. .

Pozemek o rozloze 4000 m2 nabízí možnost projít se krásnou zahradou, číst si knížku po lípou, udělat si piknik,opékat buřty, grilovat nebo si třeba zahrát tenis, který se nachází přímo v areálu.Svojí polohou jsou Jevany ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku.

Prostory hotelu a zahradu s party-stanem je možné využít pro firemní večírky, svatby a různé akce doprovázené pestrým cateringem, který zaručí opravdový gurmánský zážitek.

V létě si můžete užít koupání v nedalekém rybníce, nebo využít přírodní koupaliště na Vyžlovce, kde je kompletní servis s restaurací, hřiště pro děti a dospělé, zapůjčení lodiček atd. Když počasí dovolí, tak si přijďte zabruslit na zmrzlý rybník.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 1. 2019
21.9.
6. ročník Pochodoběhu pivovarských kvjetoborců

6. ročník Pochodoběhu pivovarských kvjetoborců

Kostelec nad Černými lesy, Střední Čechy
7.9.
Černokostelecké vykulení 2019

Černokostelecké vykulení 2019

Kostelec nad Černými lesy, Střední Čechy
18.5.
Černokostelecké vysmolení 2019

Černokostelecké vysmolení 2019

Kostelec nad Černými lesy, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vyžlovka

Hotel Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Restaurace Vyžlovka

Restaurace Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Legner Hotel Zvánovice - lesní lázně

Legner Hotel Zvánovice - lesní lázně

Zvánovice, Střední Čechy
Mlýn Pataki v Mukařově

Mlýn Pataki v Mukařově

Mukařov, Střední Čechy