Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Ubytování
Rodinný hotel Rychta se nachází v klidném historickém centru malebného jihočeského městečka Netolice, obklopeného rybníky v šumavském podhůří. Nabízí nejen příjemné ubytování, bezpečné parkování v uzamčeném dvoře, ale i celodenní stravování v hotelové restauraci.
Hotel Rychta nabízí 19 pokojů s kapacitou 46 stálých lůžek a 11 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, televizorem se satelitním systémem, bezplatným přístupem na internet. Apartmá jsou vybaveny minibarem a rádiem.

Restaurace má kapacitu 45 míst. Je vybavena diskrétními boxy po šesti až deseti místech. Podáváme výběr z jídelního lístku a velký výběr kvalitních moravských vín. Samozřejmostí je i káva Piazza d´ Oro. Na venkovní zahrádce vás od května do října rádi obsloužíme a nabídneme krajové speciality. Celkově zde najde místo téměř 60 hostů. Druhá zahrádka je určena pouze hotelovým hostům a je umístěna v hotelovém dvoře pro 20 hostů.

Stylová pivnice má kapacitu 50 míst a 6 míst na baru. Nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, něco malého k pivu, hotová jídla a všechna minutková jídla.

Bar hotelu je samostatným provozem s kapacitou 50 míst. Vedle piva nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Vybaven je stolním fotbálkem, billiarem, šipkami, jukeboxem, výherními a nevýherními automaty. Bar je možný rezervovat pro pořádání různých společenských akcí včetně živé hudby.

V hotelu je k dispozici také půjčovna a úschovna kol.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 11. 2018
1.12.
28.12.
Pištínský advent na vsi

Pištínský advent na vsi

Pištín, Jižní Čechy
15.12.
Bratři v tricku a Holektiv

Bratři v tricku a Holektiv

Malovice, Šumava
6.12.
6.1.
Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy
13.11.
18.3.
Zimní prohlídky zámku Hluboká

Zimní prohlídky zámku Hluboká

Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí