Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Ubytování
Orea Resort Horizont se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř na horské louce uprostřed lesů chráněné krajinné oblasti Šumava. Z hotelu je překrásný výhled na horské hřebeny, za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky Alp.
Resort disponuje 101 dvoulůžkovými pokoji, některé s možností přistýlky, některé rodinného typu, restaurací, lobby barem s letní terasou, konferenčními prostory a moderním Pool & Fitness centrem. Zarelaxovat si v tomto centru o rozloze 1280 m2 můžete v bazénu s protiproudem, ve whirlpoolu, v sauně či v římských lázních. Sportovní nadšenci jistě využijí fitness centrum či se nechají zlákat některou z nabízených aktivit v okolí hotelu.

Od hlavní komunikace je resort vzdálen 1800 m. Svůj vůz můžete zaparkovat v areálu hotelu. Samozřejmostí je i bezplatné Wi-Fi připojení.

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem.Ve vyšších kategoriích pokojů je k dispozici župan, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí a minerální voda při příjezdu. Snídaně a večeře jsou připravovány z čerstvých surovin ve formě bohatých bufetových stolů nebo a la carte.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 1. 2019

Ubytování a restaurace v okolí