Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Fusion hotel - unikátní v centru Prahy

Fusion hotel - unikátní v centru Prahy

Zážitky
Budova na rohu Panské a Jindřišské ulice byla původně navržena architektem J. Gočárem pro banku. Dnes zde sídlí velmi netradiční hotel, vytvořený v uvolněném funky duchu - hotel Fusion v sobě spojuje nekonvenční design a uvolněnost.

Koncepce a interiér hotelu vznikl ve spolupráci s úspěšnými mladými českými designéry Romanem Vrtiškou a Vladimírem Žákem, kteří vytvořili hotel ve stylu „sociální síť na živo“ pro mladé. Hotel má hned několik technologických vychytávek: check-in můžete udělat přes iPad, k dispozici je místnost, kde můžete zdarma přes Skype zavolat komukoli, bar s názvem 360° bar & lounge se otáčí o 360 stupňů a rychlost otáčení lze regulovat. Bar je k dispozici i veřejnosti a hrávají tu DJs.

Ale i další nápady mladých designerů a výtvarníků stojí za zmínku - vedle sebe tu stojí nábytek z bazaru a designové kousky, které spolu ladí. Najdete zde také stolky z "uříznutých štaflí" nebo závěsné garážové lampy v koupelnách i v pokojích. V laundromatu se zase setkáte se starými sklopnými židlemi z biografu.

Zajímavá je také hotelová kuchyně, která se nachází v podzemí, a protože budova je bývalou bankou, vaří se ve velkém trezoru. V hotelu byla také zřízena „polévkárna“, kde si na nejrůznějších polévkách pochutnáte již od 28 Kč. V hotelu najdete 88 místností rozdělených do 1 bytu, 7 studií, 38 standardních místností, 11 skládacích ložnic a 31 nocleháren. Hotel se nachází v samotném centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí.

Celý popis
Naposledy změněno: 26. 11. 2018
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha
1.12.
6.1.
Vánoční trhy Praha 2018

Vánoční trhy Praha 2018

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí