Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Four Seasons na Praze 1

Hotel Four Seasons na Praze 1

Ubytování
Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.
Překrásný komplex hotelu Four Seasons je schovaný mezi střechami z cihlových tašek na samém okraji Starého Města. Skládá se ze tří historických objektů z barokního, klasicistního a neorenesančního období, propojených novou moderní budovou.

Hotel se 161 pokoji, z nichž 20 je apartmánů, je bohatě dekorován tlumenými barvami a výzdobou z různých historických období. Každý  pokoj má mramorovou koupelnu s hlubokou vanou, oddělenou prosklenou sprchou a samostatnou toaletou, dále televizi s plochou obrazovkou, připojení na iPod a drátový i bezdrátový vysokorychlostní internet.

Hotel Four Seasons nabízí špičkové vybavení a služby, například non-stop donášku jídel do pokoje, non-stop prádelnu, čistírnu a žehlírnu, bezplatné leštění bot přes noc, obchůdek se suvenýry, nekuřácké pokoje, půjčovnu deštníků, dětský koutek s knihovničkou, špičkové fitness služby, oddělenou pánskou a dámskou saunu a komfortní lázeňské služby.

Součástí tohoto hotelu je i restaurace Allegro, která se jako vůbec jediná nejen v České republice, ale taktéž ve střední a východní Evropě může pochlubit ceněnou hvězdičkou průvodce Michelin. Allegro Restaurant se orientuje na italskou kuchyni, kapacita restaurace je 70 míst, terasa u řeky nabízí dalších 40 míst.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí