Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Divadlo Neklid - stálá profesionální scéna v Emauzích

Divadlo Neklid - stálá profesionální scéna v Emauzích

Kultura
Divadlo Neklid nabízí pestrý repertoár pro všechny věkové skupiny diváků, druhové rozpětí od klasické činohry, moderní činohry k inscenaci v site specific prostoru, přes alternativně loutkové po experimentální formy a scénická čtení.
Divadlo Neklid je scénou s náročnějším uměleckým repertoárem, který dlouhodobě buduje s důrazem na tradici malých studiových divadel, pokud jde o poetiku a významové směřování, s cílem profilovat divadlo s jasnou koncepcí, která má uspokojit poptávku po solitérské činoherní tvorbě pro všechny věkové skupiny diváků (děti, mládež, dospělí).

V divadelních představeních převažuje žánr hořké komedie, své místo zaujímají společensko kritické tituly, jakož i časosběrné retrospektivní vzpomínky.

Divadlo Neklid poskytuje herecké příležitost začínajícím kolegům, kterým pomáhá na startu jejich profesionální kariéry, zkušeným kolegům, kteří nemají uspokojivé profesní nabídky v jiných divadlech a hercům - seniorům, kteří už v jiných divadlech nedostávají příležitosti. V předprogramu od 19 hodin účinkují absolventi Herecké školy Neklid s autorskou pohádkou pro celou rodinu ve stylu commedie dell´arte.


Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2019
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí