Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Degustace u sudů v Dubňanech - Vinařský dům Kobern

Degustace u sudů v Dubňanech - Vinařský dům Kobern

Gurmánská turistika
Pravý košt ve vinném sklepě v tradičním stylu s ručně malovanou slováckou malbou. Vinný sklep rodiny Kopečkovi leží v Mutěnické oblasti, trať "Dubňanská hora", kde se nachází i vinice. Patří k nejstarším v okolí. Přijeďte ochutnat skvělé vzorky přímo u "beček".

Degustace 22 vzorků vína přímo ze sudů v moravském sklepě ležícím pod Dubňansků horú uprostřed moravského Slovácka. Řízenou degustací vás provede pan Zbyněk Kopeček, vinař, držitel certifikátu Sommelier (akreditovaného MŠMT ČR) a Mezinárodních degustátorských zkoušek dle norem EU. Ale především milovník vína a vyprávění o všem, co k němu patří. Součástí nabídky je i ubytování a doprava mikrobusem.

Na milovníky a přátele vína, či na hosty kteří chtějí začít pronikat do jeho nekonečných chutím druhů i barev jsme dokonale připraveni. Letošní rok nám navařil nádherné kousky. Přijeďte ochutnat z více jak 17 vzorků přímo u "beček"!

Vinařský dům Kobern také zajistí degustační večer s víny od slováckých malovinařů s přednáškou o technologii výroby vína, historii, odrůdách, historkách z vinařského prostředí a základech degustace vín (možno také včetně cimbálové muziky) i ve vašich prostorách (firemní akce apod.).
 

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 7. 2019
21.6.
15.9.
Hodonín objektivem Antonína Pánka - výstava

Hodonín objektivem Antonína Pánka - výstava

Hodonín, Jižní Morava
12.10.
Burčákový pochod v Miloticích

Burčákový pochod v Miloticích

Milotice, Jižní Morava
17.8.
Vojenský den na Pánově

Vojenský den na Pánově

Hodonín, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí